Nucet angajeaza agent de vanzari si merchandiser

Noi, cei de la Nucet, ne dorim ca tu să faci parte din echipa noastră și avem pentru tine un post de agent vânzări și unul de merchandiser în zona București.

0
670

AGENT VANZARI

branza-dieteticaDescrierea postului:
– prezentarea și vânzarea produselor firmei
– încasarea soldurilor clienților la termenele stabilite
– promovarea produselor și a imaginii companiei în piață; mercantizare
– dezvoltarea portofoliului de clienți și atragerea de clienți noi
– acordarea de consultanță clienților cu privire la produsele comercializate
– raportarea activității conform normelor interne ale companiei
– domiciliul stabil în București sau în județul Ilfov

Candidatul ideal:
– studii medii sau superioare
– experiență relevantă în vânzări FMCG – food de minim 3 ani
– experiență în vânzarea de produse lactate reprezintă un avantaj
– buna cunoaștere a pieței TT din București sau Târgoviște
– portofoliu de clienți activi
– serios și implicat

Oferta:
– mediu de lucru stimulativ cu posibilități reale de avansare
– salariu atractiv
– mașina
– telefon de serviciu cu abonament de date
– posibilități reale de promovare

MERCHANDISER

– Activ
– Responsabil
– Punctual
– Conștiincios
– Sociabil
– Organizat
– Spirit de echipă
– Experiența anterioară pe un post de Merchandiser sau Lucrător Comercial reprezintă un avantaj real;

Descrierea jobului:
– Aranjarea în raft a produselor comercializate de compania noastră, astfel încât să nu lipsească nici un produs de la raft;
– Verificarea, corectarea și poziționarea etichetelor de preț la raft
– Verificarea termenelor de valabilitate a produselor
– Monitorizarea stocurilor; merchandiserul va informa imediat superiorul direct despre lipsa din stoc a oricărui produs
– Propunerea de comenzi pentru șefii de raion
– Implementarea promoțiilor; verificarea plasărilor secundare si a nivelului stocurilor din promoții
– Întocmirea rapoartelor de activitate și furnizarea de informații din magazine ori de câte ori este nevoie.
Activitatea se va desfășura în magazinele de tip supermarket din București.

Oferta:
– Salariu atractiv; se acordă bonusuri în funcție de performanță;
– Mediu de lucru profesionist;
– Oportunitatea de a lucra într-o echipă tânără și dinamică;
– Posibilități reale de promovare

Dacă dorești să faci parte din echipa noastră nu ezita să ne transmiți CV-ul tău pe adresa de mail : office@bunatatimanastiresti.ro .